webdesign

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

نوبیت >> طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی نشانه ، Logo Design ، طراحی لوگو اصفهان

در طی مراحل طراحی وب سایت برای یکتا شدن شما نیاز به یک نشانه منحصر به خودتان دارید.این نشانه که اکثر ما با نام لوگو آنرا میشناسیم امضای برند شماست. شما باید بتوانید خلاصه ای از آنچه هستید را در طراحی لوگو لحاظ کنید.

سبک کاری شما یکی از عواملی است که در همان لحظه اول ذهن بیننده را به سمت و سوی رویه کاری شما سوق میدهد، پس هر چقدر برای طراحی لوگو خود زمان بیشتری بگذارید ماندگارتر خواهید بود. اما طراحی لوگو از چه زمان آغاز شد. با نوبیت همراه باشید...


تاریخچه ی طراحی لوگو :

در حدود ۴۰۰۰۰ سال قبل بشر اولیه که از طریق شکار روزگار می گذراند، به منظور انتقال افکار و امیال خویش به حک علائمی گرافیکی بر صخره ها پرداخت و بدین وسیله کوشید امیال و افکار خویش را از طریق تصویر نمایش دهد. یعنی درست در زمانیکه بشر برای ارتباط از ایما و اشاره و حرکات بدن استفاده میکرد متوجه تاثیر بیشتر تصاویر بجای اشاره شد. به این صورت در واقع نماد و لوگو اولین کاربرد خود را به نمایش گذاشت.
در طراحی لوگو میتوان از سبکهای متفاوتی استفاده کرد که انتخاب هر یک از آنها به بستگی مستقیم به سلیقه شخصی و در درجه دوم کاربرد آن دارد.اما آنچه طراحی های لوگو و نماد را از هم متمایز میکند:

>>فرم، اندازه، ساختار برای طراحی لوگو و طراحی آرم

 

webdesign

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال


نوبیت >> طراحی کاتالوگ ، طراحی و چاپ تخصصي کاتالوگ، طراحی کاتالوگ در اصفهان ، طراحی بروشور، طراحی کتاب و مجله

حتی اگر ساعتها در مورد نحوه ارائه محصولات و خدمات خود صحبت کنید اما نهایتا برای انتقال درست آنچه قرار است ارائه دهید نیاز به طراحی سایت و قرار دادن کاتالوگ و بروشور  در آن برای استفاده دیجیتال و یا چاپ دارید. در واقع طراحی کاتالوگ و بروشور بعد طراحی وب سایت از  بهترین ابزار جهت ارائه اطلاعات بصورت تصویری و متنی است .
اینکه شما در واقع نیاز به طراحی کاتالوگ دارید یا طراحی یک بروشور تک برگی نیاز شما را بر طرف خواهد کرد به تفاوت ساختاری در طراحی آنها برمیگردد.  طراحی کاتالوگ وسیله ای برای بیان، آموزش و یا دستورالعمل استفاده از یک دستگاه یا کالا می باشد و یا به بیانی دیگر، در طراحی کاتالوگ بیشتر از آنکه جنبه تبلیغاتی آن مطرح باشد، جنبه آموزشی آن مورد توجه است. طراحی کاتالوگ نسبت به مقدار و حجم اطلاعات صورت میگیرد و تعداد صفحات کاتالوگ هر چقدر هم که زیاد باشد، تاثیری در چارچوب و قوانین طراحی ندارد.
 کاتالوگ ها دارای انواع گسترده ای از شکل ها و فرم ها هستند. ساده ترین فرم آن، یک برگه یک روست. شکل های مفصل تر کاتالوگ ها نیز دارای جلد و تعداد صفحات زیاد است. همین طور انواع دیگری از کاتالوگها هستند که دارای تاهای پیچیده ای هستند و همگی در یک قالب جا می گیرند و هدف واحد آن ها معرفی محصولات، تاریخچه، دوره های آموزشی و رساندن اطلاعاتی از این دست است. در کاتالوگ بیشتر از آنکه جنبه تبلیغاتی آن مطرح باشد، جنبه آموزشی آن مورد تاکید و توجه است..طراحی کاتالوگ باید نسبت به هدف کاتالوگ صورت پذیرد تا علاوه بر انتقال آسان موضوع زیبایی خاص خود را نیز حفظ کند .

طراحی بسته بندی اصفهان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

طراحی بسته بندی محصولات | طراحی لیبل محصولات | طراحی بسته بندی


بسته بندی علم، هنر و فناوری محافظت از محصول برای نگهداری ،  انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و استفاده از آن است. بسته بندی شامل مراحل طراحی، ارزیابی، و تو لید بسته‌ها می شود. بسته بندی بطور بسیار جامعی بر زندگی ما سایه افکنده‌است، بطوریکه ما در تمام اطراف خود آنرا مشاهده می‌کنیم. از اقلام مواد غذایی و دارویی گرفته تا کالاهای مصرفی و لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و استراتژیک مانند محصولات پتروشیمیایی همه با بسته بندی مرتبط هستند. وظیفه اصلی بسته بندی محافظت از محصول است. بسته بندی با برچسب های استاندارد این امکان را به ما می‌دهد تا متوجه شویم چه نوع محصولی داخل بسته قرار دارد و شرایط حفظ و نگهداری آن چگونه است. سازمان جهانی استاندارد (ISO) و سازمان های معتبر و ملی استاندارد کشورهای پیشرفته گامهای مهمی در تدوین استانداردهای بسته بندی و مشخصات فنی آن برداشته اند.
در اینکه طراحی در جلب اعتماد مشتری تاثیر به سزایی دارد هیچ شکی نیست علاوه بر این یک طراحی مناسب برای بسته بندی محصول میتواند بسیار موثرتر از سایر روش های گران قیمت تبلیغ مانند تلویزیون یا سایر روش های چاپی باشد.شما میتوانید از هزینه بسته بندی محصول که به صورت معمول باید در نظر گرفته شود به بهترین وجه استفاده کنید و بهترینها را به مشتری القا کنید.
بسته بندی شما به عنوان یک ابزار تبلیغاتی از زمان چیدمان در قفسه فروشگاه ها تا زمان مصرف استفاده میشود. این نوع “رسانه” نزدیک ترین فاصله را هم به محصول و هم به مصرف کننده دارد. بنابراین اصولی ترین تبلیغ که کیفیت را به مصرف کننده نشان میدهد. به این ترتیب، بسته بندی، نمایانگر کیفیت برند و یا محصول به مصرف کننده میباشد.
ما این مساله را بار ها با مشتریان خود در میان گذاشته ایم و  شاهد موفقیت آنها در فروش بیشتر محصولات خود، پس از تغییر بسته بندی محصولاتشان بوده ایم.از شما هم دعوت می کنیم برای طراحی بسته بندی محصول خود با نوبیت، رایگان مشاوره کنید.

بسته بندي امروزه علاوه بر حمل و نقل و نگهداري از کالا، وظايف متعدد ديگري از جمله معرفي، آموزش و فروش محتواي محصول را بر عهده دارد که اين امر با به کارگيري هوشمندانه از هنر گرافيک ميسر مي گردد. اطلاع رساني مناسب و ايجاد جذابيت بصري به گونه اي که هماهنگ با محصول باشد، با استفاده از طرح، رنگ و فونت و البته با چاپ خوب مي تواند تضميني براي موفقيت و فروش بيشتر کالاهاي تجاري گردند.

براي رسيدن به چنين نتيجه اي لازم است طراح گرافيست اهداف و شرايطي را رعايت نمايد تا بسته بندي از نظر ليبلينگ کامل و موثر گردد، اين شرايط شامل:


۱- جلب توجه کاربر و مصرف کننده
۲- در ياد و حافظه ماندن بسته بندي
۳- ارتباط برقرار کردن با محتوي درون بسته
۴- توجه به سليقه و فرهنگ مصرف کننده

اهداف لازم و ضروري گرافيک در بسته بندي شامل چند بخش مي باشد که به ترتيب اولويت عبارتند از:

۱- نام تجاري (برند): نام تجاري محصول اولين عنصر ليبل مي باشد که بايد در بسته بندي ديده و خوانده شود به همين منظور معمولا در قسمت بالا و وسط ليبل قرار مي گيرد.
۲- معرفي محصول: دومين عنصر اصلي ليبل معرفي محصول محتوي بسته است که اين امر در اغلب موارد غير از ذکر نام محصول با استفاده از عکس يا المان هاي گرافيکي و يا شفاف سازي موضعي يا کلي بسته صورت مي پذيرد.
۳- صفت محصول به سومين المان مهم ليبل شامل توضيح و توزيع صحيح مطالب و طرح بر روي بسته بندي مي باشد و معمولا در ارتباط با خواص و ويژگي هاي محصول است مانند: جدول ارزش هاي غذايي بر روي بسته هاي مواد غذايي که معمولا در پشت بسته ها قرار دارند.
۴- ارايه اطلاعات در مورد چگونگي استفاده از محصول توسط استفاده کننده شامل نحوه استفاده از محصول، تاريخ مصرف، تاريخ مصرف و نحوه باز و بسته شدن درب بسته به صورت گرافيکي
۵- اطلاعات مربوط به حمل و نقل و نگهداري از محصول و بسته: هرچند وجود اين دو بخش آخر در طراحي غير ضروري است ولي وجودشان در بسته بندي ضروري مي باشند، مانند علايم هشداردهنده، استانداردها، مجوزهاي قانوني، مسايل مربوط به توليد و توزيع، قابليت بازيافت و نوع جنس بسته بندي.

طراحی بسته بندی,طراحی بسته بندی ترشیجات,طراحی بسته بندی شرکت,طرح بسته بندی,طرح گسترده بسته بندی,بسته بندی مواد غذایی,صنایع بسته بندی,بسته بندی مواد شیمیایی,دستمال کاغذی,جعبه

webdesign

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

چرا طراحی وب سایت

این روزها اینترنت چنان با زندگی ما گره خورده است که تصور نبود آن برای ما غیر ممکن است. اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان براي طراحی سایت ، اطلاع رسانی پیرامون شخص ، سازمان یا شرکت مربوطه می باشد . اين اطلاع رسانی به معنای معرفی پیشینه و سوابق ، اهداف و چشم اندازها , معرفی و فروش محصولات یا خدمات و … در بستر اينترنت است. در دنیای حرفه ای طراحی وب سایت یک علم محسوب شده و روز به روز در حال تکمیل و خلق ایده های جدید در پیاده سازی می باشد.
در واقع طراحی وب سایت خوب در راستای بالا بردن درآمد مالی و افزایش اعتبار کاری، نقش انکار ناپذیری  دارد. .هر شخصی در هر تخصص کاری برای نشان دادن اجناس و تخصص و  قابلیت های خود به طراحی وب سایت نیاز دارد . در واقع طراحی وب سایت برای شما نقش بروشور را در خصوص تبلیغات مجازی را بازی میکند. همچنین با طراحی سایت ، بدون پرداخت هزینه ی مجزا به نمایش کالا و خدمات خود می پردازید.

در این راه وظیفه ما :

 • مشاوره و طراحی سایت، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ،  ارتقا و بازطراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای و بیشتر دیده شدن شما ،  طراحی فروشگاه اینترنتی  و بهینه سازی سایت است.
 • ما با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بهرتین گزینه ممکن را داشته باشید .


اگر با مراحل کار آشنایی ندارید و هدف برای شما مشخص نیست ، با ما همراه باشید و در آخر اگر سوالی در رابطه با طراحی سایت برای شما باقی بود با ما در میان بگذارید...

سوالات معمول و اولیه

 

>> وب سایت چیست؟ چه تفاوتی با وبلاگ دارد؟

وبسایت یا تارنما مجموعه‌ای از فایل‌های مختلف اعم از تصاویر، متون و یا فایل‌های برنامه نویسی شده است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند. این فایلها روی یک کامپیوتر «میزبان» یا «سرور» قرار می‌گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می‌شوند.
وبلاگ نیازی به دامنه مجزا ندارد و شما از سرویس وبلاگ فضا دریافت میکنید.علاوه بر این شما توانایی خلق تمامی آنچه در سر دارید را چه ازلحاظ گرافیکی و چه از لحاظ امکانات برنامه نویسی نخواهید داشت و باید پیرو قوانین سرویس وبلاگ خود باشید.در واقع وب سایت قلمرو شخصی شماست.

>> انواع سایت


سایت‌ها بر اساس کاربرد و نوع برنامه نویسی به چند دسته تقسیم می‌شوند که عبارت است از:

طراحی وب سایت‌ استاتیک یا ثابت (Static Website):
این سایت‌ها یکبار طراحی می‌شوند و اطلاعات مورد نیاز در داخل آن‌ها قرار می‌گیرد و پس از آن برای تغییر آن‌ها نیاز به یک طراح حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای سایت است. زبان برنامه نویسی اینگونه از سایتها غالباً HTML و Java Script هستند که در نوع توسعه یافته تر از CSS نیز بهره گرفته می‌شود. این دسته از وب سایت‌ها به صورت HTML ساده طراحی می‌شوند.
از آنجا که حجم کمتری از کد در طراحی سایت‌های ثابت استفاده می‌شود سرعت بارگذاری (Loading) بالایی دارند. کاهش حجم کدها در طراحی سایت استاتیک ، باعث خوانایی بیشتر سایت توسط ربات‌های جستجوگر می‌شود .
موارد یاد شده از یک سو و کاهش زمان بارگذاری از سوی دیگر سبب بهتر شدن وضعیت سایت های استاتیک از لحاظ امتیاز دهی موتورهای جستجو یا همان «رنکینگ» می‌شود. سایتهای ثابت قیمت طراحی پایین‌تری را نیز عمدتاً نسبت به سایر سایت‌ها دارند.

اما از طرفی نیز عدم امکان ایجاد تغییرات توسط افراد عادی سبب می‌شود تا امکان بروز رسانی سایت توسط صاحبان و مدیران سایت صلب شود.شما امکانات زیادی در اختیار نخواهید داشت و تنها یک بار به ارائه مطالب خود در قالب یک سایت میپردازید.

webdesign

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

در ادامه مراحل طراحی سایت ،اولین قدمی که باید برای آنلاین کردن سایت خود بردارید تخصیص یک نام است. شما میتوانید هر نام و پسوندی انتخاب کنید به شرط اینکه قبلا ثبت نشده باشد. علاوه بر این در هنگام ثبت دامنه باید به نکات کلیدی توجه داشته باشید:

 

 • نام دامنه خود را از بین چند کلمه کلیدی اولی که توصیف کننده سایت شماست انتخاب کنید. پس دست به قلم شوید و خود را به جای دیگران بگذارید .شما چه خدماتی ارائه میدهید و دیگران چطور شما را جستجو خواهند کرد؟هنگامی که شما این لیست از واژها را آماده کردید آنگاه با جفت یا اضافه کردن پیشوند یا پسوند نام دامنه ایده ال خود را ایجاد کنید.
 • یک نام منحصر به خودتان انتخاب کنید و از تقلب و تکرار دوری کنید. داشتن یک وب سایت که با یک وب سایت محبوب و پر بازدید شخص دیگری اشتباه گرفته شود یک فاجعه به حساب می آید. بنابراین هیچ وقت دامنه ای را انتخاب نکنید که با دامنه کسی دیگر مشابه باشد.
 • فکر کنید تازه تایپ کردن را آموخته اید. اسم سایت خود را چگونه تایپ خواهید کرد؟ آیا تایپ آن خسته کننده است یا زود فراموش میشود؟ این یک اخطار است، اگر یک نام دامنه نیاز به توجه زیادی برای نوشتن آن بدلیل املایی یا طولانی  و سخت بودن نام آن داشته باشد شما احتمالا بخش زیادی از ارزش نام تجاری خود یا بازاریابی را از دست می دهید. در طراحی سایت سادگی نام هم توجه داشته باشید.
 • نام با معنا و مرتبط با خدمات سایت خود انتخاب کنید.هنگامی که شخصی برای اولین بار نام دامنه شما را می شنود باید نام دامنه طوری باشد که آن شخص قادر باشد فورا و با دقت محتوای وب سایت شما را حدس بزند.
 • از خط تیره و اعداد در نام دامنه استفاده نکنید. هیچ کس علاقه ای به گرفتن دو کلید همزمان ندارد. تایپ آن موقع کار با اسمارت فونها تبدیل به کابوس خواهد شد! بنابراین پیشنهاد می کنیم سعی کنید از خط تیره و اعداد در نام دامنه استفاده نکنید استفاده از آنها می تواند برای بازدید کنندگان گیج کننده باشد.

اینها همه مواردی است که باید در انتخاب نام دامنه در هنگام طراحی سایت دقت کنید. علاوه بر این به شما پیشنهاد میکنم همه موارد را جدی بگیرید.

برای چک کردن اینکه آیا نام انتخابی شما قابل ثبت است میتوانید از ابزار کنار صفحه استفاده کنید.در صورتیکه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید با ما در این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدباشید.

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

 نوبیت >>  طراحی سایت واکنشگرا،طراحی سایت،سایت پویا,طراحی سایت اصفهان

دلیل اصلی ایجاد نوبیت بوجود آوردن محیطی برای یادگیری آسان، سریع و بر مبنای پروژه نرم افزارهایی بود که اکثر ما روزانه با آنها در ارتباط هستیم. اولویت دوم بکار گیری زبانی ساده در بیان فیلم های آموزشی؛ بطوریکه هر شخص، با هر سطح از دانش رایانه بتواند از  آنها  استفاده کند.

برای یادگیری عمقی یک مطلب نیازی به استفاده از تمامی ریز و درشت های تئوری های برنامه نویسی و ... نیست و میتوان خیلی ساده و کاربردی تر کار را به سرانجام رساند.

علاوه بر این با توجه به پروژه محور بودن فیلم های آموزشی مسلما با نکته های ناگفته زیادی در هنگام کار ، روبرو خواهید شد که شاید به طور معمول برای پیدا کردن آنها باید ساعتها جستجو را تحمل کرد...

نوبیت تا آنجا که در توان داشته باشد سعی بر این دارد تا اکثر نرم افزارهای کاربردی را پوشش دهد اما علاقه زیادی نیز به همراهی شما دوستان دارد تا نوبیتی هر چه پرباتر  داشته باشیم. برای همکاری در تهیه فیلم های آموزشی و ... میتوانید با ما همراه باشید.

 علاوه بر این میتوانید از خدمات نوبیت بهره مند شوید:

 • طراحی سایت مطابق با سلیقه شما
 • ارایه خدمات پشتیبانی مطلوب و باکیفیت با سیستم کاربری آسان
 • آموزش آسان پنل مدیریت سایت به درخواست شما
 • ارایه وب سایت های طراحی شده سازگار با تبلت و موبایل (طراحی واکنشگرا)
 • سهولت در سفارش دادن مشتری فقط با یک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدیا پیام به تلگرام یا اینستاگرام
 • ارایه راهکارهای متنوع و با کیفیت در حوزه طراحی سایت و افزایش بازدهی و فروش
 • طراحی روان و سبک
برای مشاوره و طراحی سایت و بهبود سایت فعلی شما نیز همراه شما هستیم. راهنمایی های اولیه را برای انتخاب و آغاز روش طراحی سایت دنبال کنید و در همه مراحال از پشتیبانی نوبیت بهره مند شوید.