امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
webdesign

چرا طراحی وب سایت

این روزها اینترنت چنان با زندگی ما گره خورده است که تصور نبود آن برای ما غیر ممکن است. اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان براي طراحی سایت ، اطلاع رسانی پیرامون شخص ، سازمان یا شرکت مربوطه می باشد . اين اطلاع رسانی به معنای معرفی پیشینه و سوابق ، اهداف و چشم اندازها , معرفی و فروش محصولات یا خدمات و … در بستر اينترنت است. در دنیای حرفه ای طراحی وب سایت یک علم محسوب شده و روز به روز در حال تکمیل و خلق ایده های جدید در پیاده سازی می باشد.
در واقع طراحی وب سایت خوب در راستای بالا بردن درآمد مالی و افزایش اعتبار کاری، نقش انکار ناپذیری  دارد. .هر شخصی در هر تخصص کاری برای نشان دادن اجناس و تخصص و  قابلیت های خود به طراحی وب سایت نیاز دارد . در واقع طراحی وب سایت برای شما نقش بروشور را در خصوص تبلیغات مجازی را بازی میکند. همچنین با طراحی سایت ، بدون پرداخت هزینه ی مجزا به نمایش کالا و خدمات خود می پردازید.

در این راه وظیفه ما :

 • مشاوره و طراحی سایت، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ،  ارتقا و بازطراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای و بیشتر دیده شدن شما ،  طراحی فروشگاه اینترنتی  و بهینه سازی سایت است.
 • ما با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بهرتین گزینه ممکن را داشته باشید .


اگر با مراحل کار آشنایی ندارید و هدف برای شما مشخص نیست ، با ما همراه باشید و در آخر اگر سوالی در رابطه با طراحی سایت برای شما باقی بود با ما در میان بگذارید...

سوالات معمول و اولیه

 

>> وب سایت چیست؟ چه تفاوتی با وبلاگ دارد؟

وبسایت یا تارنما مجموعه‌ای از فایل‌های مختلف اعم از تصاویر، متون و یا فایل‌های برنامه نویسی شده است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند. این فایلها روی یک کامپیوتر «میزبان» یا «سرور» قرار می‌گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می‌شوند.
وبلاگ نیازی به دامنه مجزا ندارد و شما از سرویس وبلاگ فضا دریافت میکنید.علاوه بر این شما توانایی خلق تمامی آنچه در سر دارید را چه ازلحاظ گرافیکی و چه از لحاظ امکانات برنامه نویسی نخواهید داشت و باید پیرو قوانین سرویس وبلاگ خود باشید.در واقع وب سایت قلمرو شخصی شماست.

>> انواع سایت


سایت‌ها بر اساس کاربرد و نوع برنامه نویسی به چند دسته تقسیم می‌شوند که عبارت است از:

طراحی وب سایت‌ استاتیک یا ثابت (Static Website):
این سایت‌ها یکبار طراحی می‌شوند و اطلاعات مورد نیاز در داخل آن‌ها قرار می‌گیرد و پس از آن برای تغییر آن‌ها نیاز به یک طراح حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای سایت است. زبان برنامه نویسی اینگونه از سایتها غالباً HTML و Java Script هستند که در نوع توسعه یافته تر از CSS نیز بهره گرفته می‌شود. این دسته از وب سایت‌ها به صورت HTML ساده طراحی می‌شوند.
از آنجا که حجم کمتری از کد در طراحی سایت‌های ثابت استفاده می‌شود سرعت بارگذاری (Loading) بالایی دارند. کاهش حجم کدها در طراحی سایت استاتیک ، باعث خوانایی بیشتر سایت توسط ربات‌های جستجوگر می‌شود .
موارد یاد شده از یک سو و کاهش زمان بارگذاری از سوی دیگر سبب بهتر شدن وضعیت سایت های استاتیک از لحاظ امتیاز دهی موتورهای جستجو یا همان «رنکینگ» می‌شود. سایتهای ثابت قیمت طراحی پایین‌تری را نیز عمدتاً نسبت به سایر سایت‌ها دارند.

اما از طرفی نیز عدم امکان ایجاد تغییرات توسط افراد عادی سبب می‌شود تا امکان بروز رسانی سایت توسط صاحبان و مدیران سایت صلب شود.شما امکانات زیادی در اختیار نخواهید داشت و تنها یک بار به ارائه مطالب خود در قالب یک سایت میپردازید.


>> طراحی وب سایت داینامیک یا پویا (Dynamic Website):
در طراحی سایت پویا ابتدا اسکلت سایت توسط طراح و برنامه نویس ایجاد می‌شود و سپس محتوا توسط مدیران بارها و بارها به سادگی  تغییر می‌کند. مانند فرم قراردادی که یکبار توسط فردی ایجاد می‌شود و توسط افراد دیگری بارها تکمیل می‌شود، از این رو طراح نسبت به محل قرار گرفتن و اندازه دقیق متون و تصاویر و سایر عناصری که بعداً توسط مدیران سایتها تغییر می‌کند اطلاع ندارد بنابر این چاره‌ای ندارد جز اینکه همه حالات را در نظر بگیرد این خود تا حدودی سبب افزایش بار کد نویسی سایت پویا خواهد شد، اما مزیت‌های سایت‌ داینامیک این است که هیچ محدودیتی برای ایجاد، تغییر یا حذف مطالب، تصاویر و صفحات و غیره وجود ندارد.
با توجه به اینکه در سایت‌های پویا از زبانهای برنامه نویسی پیشرفته استفاده می‌شود امکانات زیادی در آن‌ها قابل ایجاد است مانند ایجاد صفحات هوشمند، فرم‌ها و جستجوهای پیچیده و یا هر چیزی که شما مد نظر داشته باشید. میتوان گفت طراحی سایتهای پویا برای افراد، شرکتها و سازمانهایی مناسب است که بیش از دوبار در سال نیاز به تغییر درمحتوای سایت  دارند.

>> طراحی سایت‌ های مجهز به سیستم مدیریت محتوا  (Content Management Systems):
سایت‌ های مجهز به سیستم مدیریت محتوا که در اصطلاح به CMS که مخفف Content Management System است مشهورند، وبسایت‌هایی از نوع سایت‌های پویا هستند که برای مصارف خاص توسط طراحان حرفه‌ای و یا شرکتهای طراحی حرفه‌ای ایجاد می‌شوند.تمام مزایا و معایب مربوط به سایتهای پویا در مورد سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا صدق می‌کند.
البته در نظر داشته باشید که سایتهای پویا و پرتالها نیز مجهز به سیستم مدیریت محتوا هستند اما آنچه که در CMSها متفاوت است طراحی آنها و سیستمهای مدیریت محتوای آنها برای مصارف خاص است.
از مزایای سیستمهای مدیریت محتوا نسبت به سایر سایتهای داینامیک می‌توان به آماده بودن و جامع بودن آنها اشاره کرد. از این رو اغلب اینگونه از سایتها در سریعترین زمان قابل بارگذاری  و استفاده هستند.
طراحی وب سایت‌ های CMS مانند یک خط تولید محصول است و از آنجا که طراح باید نمونه‌های محدودی را به صورت انبوه تولید کند سعی در رعایت تمام اصول امنیتی، گرافیکی، موارد مربوط به رنکینگ و امتیاز موتورهای جستجو و سایر موارد مؤثر می‌کند.
با توجه به مزیت‌های آنها به تمامی افراد، سازمان‌ها و شرکتهایی که شرایط داشتن سایت‌های داینامیک را دارند توصیه می‌شود تا ابتدا به دنبال سیستم‌های مدیریت محتوای مخصوص به کار خود بگردند و در صورتی که پیدا نشد به طراحی سایت‌های پویا روی بیاورند تا هم در زمان و هم در بودجه صرفه جویی کرده باشند و هم برای به روزرسانی و تغییر سایت بتوانند خود نیز اقدام کنند.

>> طرح  یا  قالب وب سایت
طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وب سایت می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سایت می‌باشد. قالب وب سایت اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند ‍‍ٔبنابراین به متفاوت بودن آن در عین سادگی و سبکی توجه کنید.
طراح وب با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفاده از المان‌های متناسب با رویکرد سایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکار بردن ابعاد و رنگها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات سایت، نمای تکرار شونده و خسته کننده را به مخاطب القا نکند. در تمام صفحات سایت ترجیحا باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این است که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند.

 

مزایای داشتن یک سایت خوب:

 • تبلیغات گسترده و کم هزینه
 • معرفی کسب و کارتان به تمام افرادی که به دنبال خدمات و کالای شما هستند
 • بالا بردن میزان درآمد و فروش
 • قرارگرفتن در نتایج بالای گوگل نسبت به سایت های مشابه


چرا ما را برای طراحی سایت تان انتخاب میکنید؟

 • ما میتوانیم آمار بالای بازدید از وب سایت شما توسط بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو (SEO) را فراهم کنیم
 • ما میتوانیم قالب اختصاصی کاربر پسند با امکان نمایش در هر نوع گوشی و تبلت را طراحی کنیم (واکنشگرا)
 • سرعت نمایش وبسایت های ما بالاست
 • امنیت بالا وب سایت شما تخصص ماست
 • شما کمترین هزینه را برای طراحی یک وب سایت متفاوت می دهید
 • سادگی کار با سیستم مدیریت محتوای وب سایت را تجربه میکنید

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn