امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

طراحی سایت آتلیه عکاسی:

این روزها همه از اینترنت برای رفع نیازهای خود استفاده میکنند. حتما برای شما هم پیش آمده است که تصمیم به گرفتن عکس داشته باشید اما ایده ای نو برای این کار نداشته باشید. و یا شاید دوست داشته باشید تا مطابق با طراحی های روز عکسی یادگاری بگیرید یا قاب عکسی متفاوت داشته باشید. اولین کاری که به  ذهن شما خواهد رسید استفاده از گوگل و جستجو در اینترنت است تا ایده هایی را ببینید.
با گشت و گذار بین سایت های مختلف و با دیدن طراحی سایت ها حتما متوجه میشوید که تقریبا چه چیزی مد نظر شما بوده و نیاز شما را برآورده خواهد کرد و اینکه شما به  کدام یک از این سایت ها و کسب و کار های اینترنتی اعتماد خواهید کرد.همین روند ساده که شما هر روز با آن سرو کار دارید، سبب شده است تا اکثر مشاغل نیز به این سمت روی آورده و با طراحی سایت مرتبط با شغل و تخصص خود به معرفی خدمات یا محصولات خود بپردازند. شما با طیف وسیعتری از مشتری مواجه مواجه خواهید شد اگر به روز باشید و به طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کار خود فکر کنید. بله، آتلیه های عکاسی  نیز از این دسته مستثنا نیستند. اگر شما نیز آتلیه دارید و در زمینه عکاسی و فیلم برداری فعالیت می کنید می توانید با طراحی وب سایت برای خود، در فضای اینترنت نام خود را مطرح کنید و نمونه کارهای خود را برای مشاهده کاربران در سایت قرار دهید. وقتی شما با کاربران اینترنت روبرو شوید بیشتر دیده خواهید شد و حرفه ای تر شناخته میشوید. سایت شما ویترین زیبای آتلیه شما خواهد بود که باید به بهترین نحو تجربه های خود را در آن به نمایش بگذارید.
یک طراحی سایت آتلیه خوب باید:
طراح بندی زیبا و متناسب با ذوق عکاسی
ارائه نمونه کارها
معرفی خدمات
امکان تعیین وقت قبلی به صورت آنلاین
امکان پرسش و پاسخ توسط کاربران
به روز رسانی متداول با اخبار و مقالات مرتبط
و…
در زمینه طراحی سایت آتلیه عکاسی باید به ظاهر سایت توجه ویژه ای شود. زیرا بیانگر هنر و ذوق و سلیقه آتلیه است. هرچه طراحی زیبا تر باشد بالطبع افراد بیشتری جذب سایت شما و در نهایت مشتری شما خواهند شد. البته غیر از مسائل ظاهری، به طراحی اصولی و فنی نیز باید دقت داشت. سایت باید بهینه طراحی شده باشد تا کاربران هنگام مراجعه به سایت با مشکلات فنی نظیر دیر لود شدن مواجه نشوند. همچنین باید به گونه ای طراحی شده باشند که سئو سایت بالایی داشته باشند تا با الگوریتم های موتورهای جستجو سازگار باشند. این عامل باعث می شود که در نتایج جستجوی کاربران، سایت شما در صفحات ابتدایی قرار بگیرد و احتمال دیده شدن توسط کاربران بالا رود. شما می توانید اطلاعات مفیدی در این حوزه را در طراحی سایت عکاسی مشاهده نمایید.
می توانید برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با نوبیت در تماس باشید…

طراحی سایت اصفهان