امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
nobiticon

 

 نوبیت >>  طراحی سایت واکنشگرا،طراحی سایت،سایت پویا,طراحی سایت اصفهان

دلیل اصلی ایجاد نوبیت بوجود آوردن محیطی برای یادگیری آسان، سریع و بر مبنای پروژه نرم افزارهایی بود که اکثر ما روزانه با آنها در ارتباط هستیم. اولویت دوم بکار گیری زبانی ساده در بیان فیلم های آموزشی؛ بطوریکه هر شخص، با هر سطح از دانش رایانه بتواند از  آنها  استفاده کند.

برای یادگیری عمقی یک مطلب نیازی به استفاده از تمامی ریز و درشت های تئوری های برنامه نویسی و ... نیست و میتوان خیلی ساده و کاربردی تر کار را به سرانجام رساند.

علاوه بر این با توجه به پروژه محور بودن فیلم های آموزشی مسلما با نکته های ناگفته زیادی در هنگام کار ، روبرو خواهید شد که شاید به طور معمول برای پیدا کردن آنها باید ساعتها جستجو را تحمل کرد...

نوبیت تا آنجا که در توان داشته باشد سعی بر این دارد تا اکثر نرم افزارهای کاربردی را پوشش دهد اما علاقه زیادی نیز به همراهی شما دوستان دارد تا نوبیتی هر چه پرباتر  داشته باشیم. برای همکاری در تهیه فیلم های آموزشی و ... میتوانید با ما همراه باشید.

 علاوه بر این میتوانید از خدمات نوبیت بهره مند شوید:

  • طراحی سایت مطابق با سلیقه شما
  • ارایه خدمات پشتیبانی مطلوب و باکیفیت با سیستم کاربری آسان
  • آموزش آسان پنل مدیریت سایت به درخواست شما
  • ارایه وب سایت های طراحی شده سازگار با تبلت و موبایل (طراحی واکنشگرا)
  • سهولت در سفارش دادن مشتری فقط با یک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدیا پیام به تلگرام یا اینستاگرام
  • ارایه راهکارهای متنوع و با کیفیت در حوزه طراحی سایت و افزایش بازدهی و فروش
  • طراحی روان و سبک
برای مشاوره و طراحی سایت و بهبود سایت فعلی شما نیز همراه شما هستیم. راهنمایی های اولیه را برای انتخاب و آغاز روش طراحی سایت دنبال کنید و در همه مراحال از پشتیبانی نوبیت بهره مند شوید.

 

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn