طراحی سایت شخصی

برای اینکه بتوانید در بین بسیاری افراد با توانایی های متفاوت منحصر به فرد دیده شوید نیاز به معرفی دارید. بسیاری از ارگانها و شرکتها به دنبال تجربه و توان علمی شما هستند اما آیا شما را پیدا خواهند کرد؟  شاید یکی از مهمترین راههای شناساندن خود استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک برای دوستان و یافتن آنها و LinkedIn برای کسب و کار و همچنین شبکه Google+ میباشد.اما از نگاه یک حرفه ای اینها کافی نیست. زمانی شما یک فرد حرفه ای خواهید شد که اول از همه در مکاتبات رسمی خود از ایمیل کمپانی هایی مانند Yahoo یا Google استفاده ننمایید و ایمیل خاص خود را داشته باشید. علاوه بر این شما باید نسبت که کار و رویه خود محیطی کاملا اختصاصی ، آنلاین و به روز داشته باشید.در واقع شما با طراحی وب سایت شخصی ارزش کاری و منحصر به فرد بودن خود را به نمایش تمامی مشتریان و کارفرمایان خواهید گذاشت. همچنین افراد از سراسر دنیا با شما و مدل کسب و کار شما آشنا خواهند شد.

چرا طراحی وب سایت شخصی
شما می توانید با طراحی وب سایت شخصی به ذکر تجربیات، سابقه کاری، به نمایش گذاشتن محصولات هنری، آپلود ویدئوهای ورزشی، ایجاد گالری عکس های گرفته شده توسط خود و… که همگی جنبه کار شخصی داشته و مربوط به شما هستند بپردازید و از این طریق نام و نشان خود را با سرعتی باور نکردنی در کل جهان پراکنده کنید.
زمانی که نام شما را در گوگل سرچ میکنند وب سایت شما مطمئنا در نتیجه جستجو به آنها نشان داده خواهد شد و این برای حرفه ای بودن شما ارزش بسیار زیادی دارد. در واقع داشتن یک وب سایت مانند این میباشد که شما رزومه خود را برای هر کسی ارسال کرده اید. بنابراین چنانچه میخواهید در این فضای آنلاین باشید باید در ابتدا وب سایت شخصی خود را داشته باشید.

طراحی وب سایت شخصی

حرفه ای بودن طراحی وب سایت شخصی
کاربری که شاید دید قبلی نسبت به شما و زمینه کاری یا هنری شما نداشته باشد، تاثیر فراوانی از ظاهر اولیه طراحی وب سایت شخصی شما می پذیرد.این نکته در مورد طرفداران و یا به طور ساده کسانی که پیشتر شما را می شناسند بیشتر صادق است، به طوری که می تواند نظر آن ها را نسب به شما و سلیقه تان عوض کند.

ریسپانسیو بودن طراحی وب سایت شخصی
این مورد شاید به نظر یکی از زیر شاخه های طراحی وب سایت شخصی حرفه ای بشمار آید، اما با وجود اینکه امروزه طراحی سایت ریسپانسیو در حال گسترش است، عدم استفاده از آن یک امتیاز منفی محسوب می شود.اگر نمیدانید دقیقا در مورد چه چیز سهل انگاری میکنید، به طور خلاصه باید بدانید که منظور از طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا، تغییر وضعیت ظاهری وب سایت با توجه به تغییر اندازه صفحه نمایش است، به طوری که در موبایل ها، تبلت ها، لپتاپ ها و صفحه نمایش های بسیار بزرگ نحوه نمایش وب سایت شما متفاوت باشد. میتوانید مزایای وب سایت واکنشگرا یا رسپانسیو را دنبال کنید و بعد تصمیم بگیرید.

رزومه دیجیتالی و به روز داشته باشید
در گذشته تمامی رزومه ها باید پرینت میشدند اما امروزه بیشتر آنها میتواند به صورت دیجیتال به افراد مختلف ارسال گردند.
شما با طراحی سایت شخصی میتوانید از مزایای آن بهره مند شوید:
  
•     صفحه رزومه
•     صفحه تماس با ما
•     داشتن گالری تصویر
•     معرفی شما به دوستان و آشنایان کاربران سایت
•     مدارک و مهارتهای شما
•     گفتگو و چت به صورت آنلاین
•     معرفی آدرس شبکه های اجتماعی خود مانند فیسبوک و ... به کاربرانتان
•     توضیح و توصیف کسب و کاری که شما با آن آشنایی دارید و در حال حاضر در آن حرفه ای هستید
•     نمایش ویدئو هایی که برای کاربران سایت مفید میباشد
•    ارسال نظرات و پیشنهادها از طرف کاربران


و صدها قابلیت دیگر که میتواند باعث بهتر دیده شدن شما در فضای مجازی گردد. بنابراین چنانچه به این نتیجه رسیده اید که شما هم باید یک وب سایت شخصی داشته باشید فرصت را از دست ندهید و از طریق تلگرام ، ایمیل یا اینستا گرام با ما در تماس باشید و به سادگی این تجربه را آزمایش کنید.

طراحی سایت شخصی