طراحی سایت شرکتی


در دنیای اینترنت و استفاده از این فناوری ساخت و طراحی سایت شرکتی اولین قدم است. با فرصت هایی که طراحی سایت شرکتی برای صاحبانشان ، در دنیای اینترنت فراهم می کند راه گسترش شرکت و ورود به بازار های جدید را هموار تر کرده و این سایت به عنوان شناسنامه ی اینترنتی شرکت و در واقع رزومه آنلاین و به روز شرکت، معرفی کننده ی کسب و کار شما در عرصه ی جهانی و بین المللی خواهد بود. اگر میخواهید جهانی شوید باید به روز باشید و به روز فکر کنید. شما می توانید در سایت به معرفی شرکت پرداخته، رزومه کاری و اهدافی که دارید را بیان کرده و کسب و کار خود را گسترش دهید. علاوه بر این میتوانید با مخاطبانتان تعامل داشته باشید و خدمات خود را با طراحی کاتالوگ، بروشور و مجله به آسانی در معرض دید قرار دهید.


•امکانات و ویژگی های طراحی سایت شرکتی
هر سایت باتوجه به هدفی که ساخته می شود ، امکانات و ویژگی های خاصی را در اختیار صاحبان سایت و بازدیدکنندگانش قرار می دهد. در این قسمت به بررسی امکانات و ویژگی های طراحی سایت شرکتی می پردازیم ، لازم به توضیح است که تمامی این امکانات دارای قابلیت شخصی سازی و اختصاصی شدن را دارند. با نوبیت همراه باشید...
 
   
۱-  استفاده از زبان برنامه نویسی  ،  php    ،   html 5   ،  css 3  ،   js    در طراحی سایت     
۲- طراحی منو ( امکان ایجاد منو و زیر منو ) بصورت نا محدود     
۳- اسلایدر تصاویر در صفحه اصلی     
۴- سیستم ورود و ثبت کاربران ( لاگین به سایت )     
۵- مدیریت کاربران     
۶- خبر خوان ( RSS )     
۷- اخبار ثابت /   اخبار روان   / اخبار خطی در سایت       
۸- مدیریت اخبار سایت     
۹- استفاده از ویرایشگر حرفه ای برای تولید محتوا و اخبار در سایت     
۱۰ – پشتیبانی ویرایشگر از زبان برنامه نویسی html 5     
۱۱- مدیریت مطالب سایت /  مجموعه مطالب  ( شاخه ها )     
۱۲- سیستم کامنت گذاری و نظر دهی  برای مطالب سایت     
۱۳- نمایش مطالب سایت به کروسل     
۱۴- ایجاد ایمیل شرکتی به تعداد نامحدود با فضای نامحدود     
۱۵- ایجاد صفحات  ۱- تماس با ما  ۲- درباره ما         
۱۶- نمایش تاریخ در سایت  ( تقویم شمسی  ، قمری ، میلادی به همراه ساعت )      
۱۷- ایجاد نقشه سایت     
۱۸- جستجو در سایت     
۱۹- نمایشگر نمایش صفحات دیده شده از سایت     
۲۰- ایجاد گالری معمولی تصاویر و مدیریت منظم ان ( مدیریت بسیار آسان )     
۲۱ – ایجاد مطالب مرتبط در زیر هر مطلب از سایت     
۲۲ – امکان تگ گذاری  و برچسب گذاری مطالب     
۲۳- امکان ایجاد فیلد های خاص بر مطالب     
۲۴ – ایجاد گالری تصاویر برای هر مطلب مدنظر       
۲۵ – تهیه نسخه چاپی از تمامی صفحات سایت      
۲۶- امکان جا به جایی باکس ها در سایت     
۲۷- مدیریت کلی سایت     
۲۸ – امکان پشتیاب گیری از سایت     
۲۹ – امکان بازیابی اطلاعات از مدیریت مطالب     
۳۰ – فوتر و هدر  در تمامی صفحات بصورت ثابت     
۳۱- طراحی سایت ریسپانسیو و کاملا مناسب همه نمایشگرها     

در طراحی سایت شرکتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

◊ طراحی سایت شرکتی بر اساس استانداردهای روز
سرعت لود صفحات ، محل قرار گیری منو های سایت ، نحوه ی تقسیم بندی ، بخش بندی سایت و.. در استاندارد های طراحی سایت تعیین می شوند. شما برای اینکه مورد پسند قرار بگیرید باید به مخاطب خود توجه بیشتری داشته باشید. علاوه بر اینکه سرعت لود صفحات برای موتور های جستجو مهم بوده و یکی از معیار های رتبه بندی سایت در نتایج جستجو است ، برای کاربران و بازدید کنندگان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردارد است (مخصوصا زمانی که میزان سرعت اینترنت کاربران پایین باشد). با بکارگیری استاندارد های طراحی سایت ، این مشکل به راحتی حل شده و نحوه ی چینش مطالب ، تصاویر ، منو ها و زیر منو ها بر اساس اصول و قواعد ریاضی و مهندسی بر روی  سایت پیاده سازی می شود.
تصاویر در طراحی سایت نیز اهمیت ویژه ای داشته و نقش اصلی جذابیت سایت را بر عهده دارد که باید طبق اصول و استادارد های طراحی سایت انجام پذیرد تا علاوه بر زیبایی ظاهر ، سرعت لود صفحات را پایین نیاورد.

طراحی سایت شرکتی

◊ طراحی سایت شرکتی بر اساس اصول سئو
 
حتما کلمه سئو بارها به گوش شما خورده است. مسلما هر شرکتی از اینکه در صفحات اول جستجوی کاربران قرار گیرد بسیار خوشحال خواهد شد. برای رسیدن به این هدف طراحی بر اساس اصول سئو لازمه کار است. سئو سایت در کنار وهمراه سایر روش های بازاریابی اینترنتی مانند: بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ ، ارسال ایمیل تبلیغاتی) ، بازاریابی محتوا ، بازایابی شبکه های اجتماعی ، تبلیغات کلیکی می تواند تاثیر زیادی روی سایت و روند کسب و کار شما داشته باشد.
 اگر طراحی وب سایت شرکتی از همان ابتدا بر اساس اصول سئو و بهینه سازی سایت باشد، موتور های جستجو سایت ما را راحت تر جستجو و شناسایی کرده و در ادامه ، کار  سئو سایت و بهینه سازی سایت راحت تر و سریع تر بوده و هزینه ی کمتری نیز خواهد داشت.


◊  طراحی سایت شرکتی به صورت چند زبانه و دو زبانه
هرگز خود را محدود نکنید. اگر شما فارسی زبان هستید مخاطبان شما نباید همزبان شما باشند. شما جهانی هستید و باید برای تمامی مخاطبان بالقوه خود حرفی برای گفتن داشته باشید. یکی از موثر ترین و  در عین حال ارزانترین راه های حضور در بازار های جهانی ، طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه می باشد. از این طریق می توانید در کشور های هدف خود نیز کسب و کار و تجارت خود را رونق داده و آن را جهانی کنید.

◊ طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو
امروزه با فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها، اغلب وب گردی ها و گشت و گذار های اینترنتی از این طریق انجام شده و طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت واکنش گرا ) به یکی از ملزومات در طراحی سایت شرکتی تبدیل شده است.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی بیشتر برای چه کسب و کار ها و شرکت ها مناسب است؟
شاید به نظر برسد که طراحی سایت شرکتی اغلب برای شرکت ها و سازمان های بزرگ مناسب  تر باشد. ولی واقعیت خلاف این امر بوده و حتی شرکت هایی وجود دارند که شاید در دنیای واقعی حتی نامی از آن ها نشنیده باشید اما در دنیای اینترنت به لطف داشتن یک سایت خوب ، یک کسب و کار حرفه ای راه انداخته و بسیار موفق نیز هستند. همانطور که در بالا هم به این امر اشاره شد: طراحی سایت به عنوان شناسنامه و هویت شرکت شما در فضای اینترنت بوده و میزان پیشرفت در این بستر گسترده نامحدود و بی پایان می باشد.
گروه طراحی سایت نوبیت با بهره گیری از آخرین متد روز دنیا، بهترین ایده ها و طرح ها را برای سایت شما دارد، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.